İyilikder Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Anasayfa
Temsilciliklerimiz
İletişim
Türkçe
English
320
Bağış Takibi İçin Giriş Yapınız...
Hesap Numaralarımız
İyilikder Gönüllüleri İftarda Buluştu
İyilikder Gaziantep Şubesi gönüllüleri Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi avlusunda düzenlenen iftar programında buluştu.

İyilikder Gaziantep Şubesi gönüllüleri Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi avlusunda düzenlenen iftar programında buluştu.

İyilikder Gaziantep Şubesi tamamlanan Ramazan Yardımlarının ardından yardım organizasyonunda görev alan gönüllülerin aileleri ile iftarda buluştu. 10 Temmuz Cuma günü Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi avlusunda yapılan iftara İyilikder Gaziantep Şube Başkanı Talip Çelik, Akadder Başkanı Rabia Aldemir, Almanya’da faaliyet gösteren Uzat Elini Derneği Başkanı Cengiz Eyibil, Bülbülzade Vakfı Öğretmen Komisyonu Başkanı Hıdır Akaslan, Bülbülzade Vakfı Evde Karakter Eğitimi Komisyonu Başkanı Mesut Aydağ ve 300 civarında gönüllü katıldı.

Bülbülzade Vakfı Kadınlar Komisyonu üyesi Zemzem Çetin tarafından sunulan iftar programı Mustafa Şakı tarafından okunan Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı. Kur’an tilavetinin ardından İyilikder’in tanıtım filmi izlendi. Ardından kürsüye gelen İyilikder Gaziantep Şube Başkanı Talip Çelik, Ramazan boyunca yardımlar yaptıklarını belirterek; “15 bin gıda paketi dağıtımı yaptık Ramazan ayının hemen başında. Bu yardımlarla insanlar iftarlarını açsınlar ve bize dua etsinler diye. Yardım ettiğimiz yerler arasında; Mardin, Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep, Kilis, Nizip, Kırıkhan, Reyhanlı, Payas ve Akçakale’de yardım paketlerimizi gariban insanlara ulaştırdık ve hayır dualarını aldık. Dün Nurdağı’ndan dağıtım yaptık, 350 ailemizi sevindirdik. Bugün Oğuzeli’nde 350 ailemizi sevindirdik. Gaziantep’te 2800 paket gıdayı dağıtmayı planlıyoruz. Pazar günü de İslahiye’de dağıtımlarımızı devam ettireceğiz. Sadece yardım dağıtmak bu insanların ayağa kalkmasında, İslami bir aile yapısına kavuşması için yeterli değil. Bu insanların eğitimlerini de vakfımızın komisyonlarının yardımları ile yürütmeye çalışıyoruz. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Uzat Elini Derneği Başkanı Cengiz Eyibil’de Almanya’da 3 yıldır faaliyet gösterdiklerini belirterek; “Bülbülzade Vakfı’nı sosyal medyadan takip ediyoruz. Ama bugün idrak ettim ki özellikle bugünkü 500 yetime bayramlık elbise dağıtımlarını görünce bu dağıtımlarda canını dişine takan gönüllü hanımefendileri saygı ile selamlıyorum. Bugüne kadar çok organizasyon yaptım. Ancak bugünkü kadar güzel organizasyon görmedim. Almanya’dan gurbetçi kardeşlerinizin selamlarını sizlere iletiyorum.” dedi.

Son Eklenen Haberler
Adana'lı Öğrencileriden Süt Keçisi Projesi’ne Destek
...
İyilik Ağaçları Reyhanlı'da Kök Salıyor
...
Kayseri'de İyilik Devam Ediyor
...
: Ali Kuşçu Mah.Başimam Sok. No:11 Daire: 1-2 Fatih-Istanbul
: 0212 534 68 25 -26   : 0212 534 68 27   : info@iyilikder.org.tr
SOSYAL MEDYADA BİZ...
Kurumsal
alt kategori
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
Yetki Belgelerimiz
Yönetim Kurulu
Basın Odası
Mali Tablolar
Faaliyetlerimiz
alt kategori
Acil Yardımlar
Sağlık Yardımları
Eğitim Yardımları
Kültürel Faaliyetler
Ziyaretler
Gönüllü Faaliyetleri
Yetim
alt kategori
Yetim Hakkında
Neler Yapılabilir
Sponsorluk Formu
Yetim Haberleri
Gönüllü
alt kategori
Gönüllü Haberleri
Gönüllü Kurumlar
Çalışma Alanlarımız
Gönüllü Formu
Bağış
alt kategori
SMS Bağış
Online Bağış
Gayrimenkul Bağışı
Hesap Numaralarımız
Düzenli Bağış Talimatı
E- Bağış Takip Sistemi
Multimedya
alt kategori
Foto Galeri
Video Galeri
Bannerler
Tanıtım Filmi
Vektörel logo
İyilikder Yardımlaşma Derneği Resmi web sayfasıdır. iyilikder.org.tr © 2019 İNS Web Tasarım