İyilikder Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği
Anasayfa
Site Haritası
İletişim
Türkçe
English
320
Bağış Takibi İçin Giriş Yapınız...
Hesap Numaralarımız
Haberler
İyilikder Adana Temsilciliği'nin Fransa'dan Misafirleri Vardı! İyilikder Adana Temsilciliği'nin Fransa'dan Misafirleri Vardı!
Paris Sorbonne Üniversitesi'nde öğrenim gören iki master öğrencisi, İyilikder ve Ülfet Der'in mültecilere yönelik eğitim ve yardım faaliyetleri hakkında bilgi almak üzere Ülfet Derneği Dernek Genel Merkezi'nde bulunan İyilikder Adana Temsilciliği Ofisini ziyaret etti.

devamı...

Adıyaman Temsilciliğimiz Kurban Bağışı Standı Açtı Adıyaman Temsilciliğimiz Kurban Bağışı Standı Açtı
İyilikder Adıyaman temsilciliği, Kurban Bayramı’na sayılı günler kala, Adıyaman’da kurban bağışına destek olmak ve dikkat çekmek için kurban bağış standı açtı.

devamı...

İyilikder Gaziantep Şubesinin Kurban Yardımları Başladı İyilikder Gaziantep Şubesinin Kurban Yardımları Başladı
İyilikder Gaziantep Şubesi tarafından her yıl bayramlarda yapılan geleneksel yardımlardan biri olan Kurban Bayramı yardımları başladı.

devamı...

İyilikder Gaziantep Şubesinden 137 Aileye Gıda Yardımı İyilikder Gaziantep Şubesinden 137 Aileye Gıda Yardımı
İyilikder Gaziantep Şubesi, Avrupa Yardım Vakfı işbirliği ile 137 aileye gıda yardımı yaptı.

devamı...

İyilikder Suriye’de 20 Ton Un Dağıtımı Yaptı İyilikder Suriye’de 20 Ton Un Dağıtımı Yaptı
İyilikder, Suriye’de 5 yıldan bu yana devam eden iç savaş nedeniyle başladığı Suriye yardımlarını, şu zamana kadar kesintisiz olarak devam ettiriyor.

devamı...

ARTVİN İÇİN İYİLİK VAKTİ! ARTVİN İÇİN İYİLİK VAKTİ!
Artvin ve Hopa’da bugün (24 Ağustos Pazartesi) meydana gelen sel felaketiyle an itibariyle 8 vatandaşımız hayatını kaybetti. 2 kişiyi ise arama çalışmaları sürüyor.

devamı...

İyilikder Yetim Aile Ziyaretlerini Sürdürüyor İyilikder Yetim Aile Ziyaretlerini Sürdürüyor
İyilikder Gaziantep Şubesi yetim aileleri evlerinde ziyaret ederek maddi ve manevi destekte bulunuyor.

devamı...

2016 Kurbanınızın Eti, Yoksul ve Kimsesiz Kardeşlerinize; Takvası, Sizin Adınıza Allah’a Ulaşsın ! 2016 Kurbanınızın Eti, Yoksul ve Kimsesiz Kardeşlerinize; Takvası, Sizin Adınıza Allah’a Ulaşsın !
Her yıl olduğu gibi bu yıl da kurban organizasyonları ile ülkemizde ve dünyanın dört bir yanında vekaletlerinizi yerine getiriyoruz.

devamı...

İyilikder Suriye’de Yardım Dağıtımına Devam Ediyor İyilikder Suriye’de Yardım Dağıtımına Devam Ediyor
İyilikder Gaziantep Şubesi tarafından Temmuz ayında Suriye’ye gönderilen 7 TIR’lık insani yardım malzemeleri Suriye’de mazlum halka dağıtılmaya devam ediliyor.

devamı...

İyilikder Erciş ve Muş Temsilciliklerimizin Ramazan Faaliyetleri Devam Ediyor İyilikder Erciş ve Muş Temsilciliklerimizin Ramazan Faaliyetleri Devam Ediyor
İyilikder Doğu Anadolu Bölgemizdeki temsilcilikleriyle birlikte bu Ramazan da, yetim giydirme, gıda kolisi dağıtımı, bayram ziyaretleri etkinliklerini gerçekleştiriyor.

devamı...

İyilikder'den Maden Faciasında Ölen Madencilerin Ailelerine Bayram Hediyesi İyilikder'den Maden Faciasında Ölen Madencilerin Ailelerine Bayram Hediyesi
İyilik Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (İYİLİKDER), Manisa’nın Soma ilçesindeki maden faciasında hayatını kaybeden 301 madencinin ailelerine Ramazan Bayramı öncesi bayram hediyesi dağıttı.

devamı...

Bayrama Burkina Faso, Gazze ve Lübnan’daki Yetimlerimiz Yeni Bayramlıklarıyla Girdiler Bayrama Burkina Faso, Gazze ve Lübnan’daki Yetimlerimiz Yeni Bayramlıklarıyla Girdiler
Ramazan bayramında da İyilikder olarak, dünyanın dört bin yanında yetim giydirme organizasyonları düzenledik.

devamı...

İyilikder Filistinli Kardeşlerini Ramazan’da da Unutmadı İyilikder Filistinli Kardeşlerini Ramazan’da da Unutmadı
İsrail, on yıllardır canına, vatanına ve toprağına kastettiği Filistinlilere zulmediyor. İslam coğrafyası için kanayan bir yara olan Filistin meselesi ve Filistinli kardeşlerimizi İyilikder olarak, 2015 Ramazan ayında da unutmadık.

devamı...

İyilikder’in Yardımları Suriye’de Dağıtılıyor İyilikder’in Yardımları Suriye’de Dağıtılıyor
İyilikder Gaziantep Şubesi tarafından 13 Temmuz Pazartesi günü Suriye’ye gönderilen 7 TIR’lık insani yardım malzemesi Suriye’de dağıtılmaya başlandı.

devamı...

Reyhanlı Temsilciliğimiz Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yetim Giydirme Programı Düzenledi Reyhanlı Temsilciliğimiz Ramazan Bayramı Dolayısıyla Yetim Giydirme Programı Düzenledi
İyilikder Reyhanlı temsilciliği ramazan bayramı dolayısıyla yetim giydirme programı düzenledi.

devamı...

İyilikder Adana Temsilciliği Ve Ülfet Derneği Yetim Komisyonu 230 Yetimi Giydirdi İyilikder Adana Temsilciliği Ve Ülfet Derneği Yetim Komisyonu 230 Yetimi Giydirdi
İyilikder Adana Temsilciliği ve Ülfet Derneği Yetim Komisyonu tarafından her bayram öncesi gerçekleştirilen yetim giydirme programları devam ediyor.

devamı...

İyilikder ve Avrupa Yardım Vakfı ile Ramazan’da Suriyeli Sığınmacılara Gıda Yardımı Yapıldı İyilikder ve Avrupa Yardım Vakfı ile Ramazan’da Suriyeli Sığınmacılara Gıda Yardımı Yapıldı
Ramazan faaliyetleri kapsamında Hollanda, Belçika ve Almanya’da yardım faaliyetlerinde bulunan Avrupa Yardım Vakfı, İyilikder ile ortaklaşa gerçekleştirdiği yardımlara bir yenisini daha ekledi

devamı...

Kırıkhan’daki Tarım İşçilerine Gıda Yardımında Bulunduk, Osmaniye’de Yetimlerle Buluştuk Kırıkhan’daki Tarım İşçilerine Gıda Yardımında Bulunduk, Osmaniye’de Yetimlerle Buluştuk
İYİLİKDER, Hatay’ın Kırıkhan ilçesi çevresinde tarım sektöründe çalışan ve çadırlarda kalan işçilere gıda kolisi yardımında bulundu.

devamı...

Türkiye, Filistin, Suriye Kardeşlik İftarı Yapıldı Türkiye, Filistin, Suriye Kardeşlik İftarı Yapıldı
Türkiye, Filistin, Suriye Kardeşlik iftarı 12 Temmuz Pazar günü Gaziantep Bülbülzade Vakfında yapıldı.

devamı...

 İyilikder ve Akadder, Yüzlerce Muhacirin Yüzünü Güldürdü İyilikder ve Akadder, Yüzlerce Muhacirin Yüzünü Güldürdü
Uluslararası insani yardım kuruluşu İyilikder'in Adana Temsilciliği tarafından Ramazan ayı süresince yapılan yardım dağıtımı organizasyonları durmaksızın devam ediyor.

devamı...

Burkina Faso ve Kanayan Coğrafya Arakan’da Gıda Kolisi Dağıtımlarını Gerçekleştirdik Burkina Faso ve Kanayan Coğrafya Arakan’da Gıda Kolisi Dağıtımlarını Gerçekleştirdik
İYLİKDER, Ramazan ayında Türkiye içinde hemen her bölgede temsilcileri aracılığıyla yürüttüğü iftar organizasyonları, gıda kolisi dağıtımları, yetim giydirme çalışmalarına yurtdışında da devam ediyor.

devamı...

Van ve Mersin Temsilciliklerimiz Ramazan Yardımlarının Dağıtımlarına Devam Ediyor Van ve Mersin Temsilciliklerimiz Ramazan Yardımlarının Dağıtımlarına Devam Ediyor
İyilikder temsilcilikleri Ramazan boyunca gıda kolisi dağıtımı, iftar organizasyonları, yetim giydirme organizasyonları ve fitre-zekat dağıtımlarına devam ediyor

devamı...

İyilikder’den Suriye’ye 7 Araçlık Yardım İyilikder’den Suriye’ye 7 Araçlık Yardım
İyilikder Gaziantep Şubesi Suriye’ye 7 TIR insani yardım malzemesi gönderdi.

devamı...

Ramazan’da da Türkiye’nin Dört Bir Yanında Hayırda Yarışmaya Devam Ediyoruz Ramazan’da da Türkiye’nin Dört Bir Yanında Hayırda Yarışmaya Devam Ediyoruz
İyilikder, ”İnsanlık Uğruna” sloganıyla çıktığı kutlu yolculuğunda, temsilcileri, gönüllüleri ve değerli bağışçılarıyla durmadan, yorulmadan yürümeye devam ediyor.

devamı...

İyilikder Gönüllüleri İftarda Buluştu İyilikder Gönüllüleri İftarda Buluştu
İyilikder Gaziantep Şubesi gönüllüleri Bülbülzade Vakfı Eğitim ve Hizmet Merkezi avlusunda düzenlenen iftar programında buluştu.

devamı...

Son Eklenen Haberler
Çad Kurban ekibimiz Tika ÇAD koordinatörlüğüne ziyarette bulundu.
...
Bu Bayramda Üsküpteyiz
...
Kahramanmaraş Temsilciliğimizden Kurban bayramı öncesi Kardeş Ailelere Yardım
...
: Ali Kuşçu Mah.Başimam Sok. No:11 Daire: 1-2 Fatih-Istanbul
: 0212 534 68 25 -26   : 0212 534 68 27   : info@iyilikder.org.tr
SOSYAL MEDYADA BİZ...
Kurumsal
alt kategori
Hakkımızda
Misyonumuz
Vizyonumuz
Yetki Belgelerimiz
Yönetim Kurulu
Basın Odası
Mali Tablolar
Faaliyetlerimiz
alt kategori
Acil Yardımlar
Sağlık Yardımları
Eğitim Yardımları
Kültürel Faaliyetler
Ziyaretler
Gönüllü Faaliyetleri
Yetim
alt kategori
Yetim Hakkında
Neler Yapılabilir
Yetim Başvuru Formu
Sponsorluk Formu
Yetim Haberleri
Gönüllü
alt kategori
Gönüllü Haberleri
Gönüllü Kurumlar
Çalışma Alanlarımız
Gönüllü Formu
Bağış
alt kategori
SMS Bağış
Online Bağış
Gayrimenkul Bağışı
Hesap Numaralarımız
Düzenli Bağış Talimatı
E- Bağış Takip Sistemi
Multimedya
alt kategori
Foto Galeri
Video Galeri
Bannerler
Tanıtım Filmi
Vektörel logo
İyilikder Yardımlaşma Derneği Resmi web sayfasıdır. iyilikder.org.tr © 2018 İNS Web Tasarım